Progressive kiln FLOW

Progressive kiln FLOW

KAMBRI PAINDLIKKUS KOMBINEERITUD KOOS PIDEVA AUTOMAATSE ETTEANDMISSÜSTEEMI EELISTEGA

FLOW progressiivne kuivati on mitmetsooniline kuivatuskanal

Puit laotakse kärudele transpordisuunaga täisnurga all. Peale laadimisprotsessi liigutatakse virnastusalus täisautomaatselt ja tsooni haaval vastavasse kuivatustsooni.

Selle süsteemi oluline eelis seisneb selles, et kärudele saab laduda erineva pikkusega puitu. Kuivatusalad on kohandatud vastavatele nõuetele. Suur paindlikkus ja suured kuivatuskogused muudavad selle süsteemi ainulaadseks. Olenevalt kuivatusvajadusest on tsoonid varustatud vastava õhukoguse ja küttevõimsusega. Iga kuivatustsooni juhitakse eraldi. See muudab probleemid erineva puidu paksusega üksikutes kuivatustsoonides minevikku.

PROGRESSIVE KILN FLOW 1306 LITE

Meie progressiivse kuivati versiooni 1306 LITE saab kasutada kuivatamiseks igat tüüpi puidu töötlemisel

See versioon sobib klientidele, kelle jaoks soojusenergia tarbimine mängib vähest rolli. Tänu suurepärastele kuivatustingimustele selles progressiivses kuivatis on tagatud parim võimalik puidu kvaliteet.

PROGRESSIVE KILN FLOW 1306 PRO

Selle kambri põhiomaduseks on optimeeritud läbilaskevõime, mis kasutab soojustagastust ning spetsiaalset õhu sisse- ja väljatõmbesüsteemi, mis võimaldab vähendada soojusenergia tarbimist kuni 25%.

1306 PRO versioon on seega optimaalne lahendus soojus- ja elektrienergia tarbimise tasakaalustamisel kuivatusvõimsuse ja investeerimiskuludega.

PROGRESSIVE KILN FLOW 1003 PREMIUM

1003 PREMIUM versioonis on rakendatud kolm kuivatustsooni; eelkuivatustsoon, põhikuivatustsoon ja lõppkuivatustsoon. Selle silmapaistvaks omaduseks on eelkuivatustsoon

Huvitav on see, et kogu eelkuivatamiseks vajalik soojusenergia saadakse esimesest ja teisest kuivatustsoonist. Lisaenergiat pole vaja. See võimaldab süsteemi energiatõhusalt töötada – energiasäästu potentsiaal on olenevalt rakendusest kuni 50% võrreldes traditsiooniliste kuivatussüsteemidega.

Tänu madalale soojusühenduse väärtusele ja energiavajadusele on võimalik kuivatusvõimsuse kasv ilma täiendava soojusallikasse investeerimata ka energia kitsaskohtade korral.