Suruõhuniisutus

PAKUME KA
Patendeeritud ® suruõhu õhuniisutussüsteemi, mida saab kasutada mis tahes tööstusrakendustes, kus on oluline reguleeritav ja püsiv õhuniiskus.
Tüüpiliste kasutusalade hulka kuulub hügroskoopsete materjalide, nt puidu ja paberi töötlemine. Et sellised materjalid on ümbritseva keskkonna õhuniiskuse suhtes tundlikud, saab praagist ja kvaliteedipuudustest tulenevaid kulusid oluliselt vähendada, tagades ümbritseva keskkonna õige õhuniiskuse materjalis sisalduva niiskuse suhtes.
Düüsisüsteem tarnitakse kas lahtiste düüsidena vabaks paigutamiseks või moodulseadmetena nagu 4, 6, 8, 10 või 12 düüsiga lakke paigaldamiseks, Ühe juhtseadme saab reguleerida piiramatul hulgal pihusteid.

Kompaktsüsteem on spetsiaalselt väiksematele hoonetele kavandatud paigaldamisvalmis niisutussüsteem, mis koosneb 1, 2 või 3 düüsist ning mille niisutusvõimsus on 7, 14 või 21 kg/h.Kõik vajalikud ventiilid on juhtseadmesse, millele on kinnitatud 1, 2 või 3 düüsi, tehases sisse ehitatud. Vaja on ühendada ainult vesi, suruõhk ja 230 V, 50 Hz elektritoiteallikas.